Bilo mi je zelo všeč. Naučili smo se smučati. Najbolj všeč mi je bil zabavni večer, saj je bilo veliko smešnih nastopov. Čeprav se vsaka stvar enkrat konča, se je morala tudi ta. V petek smo imeli še tekmovanje v smučanju, potem pa smo pot nadaljevali proti Krškemu.

Lara, 6. c

Bilo mi je zelo všeč, veliko sem se naučil o smučanju. Na tekmovanju nisem zmagal, saj ni pomembno zmagati,  temveč sodelovati.

Sarim, 6. c

Bilo mi je zelo všeč. Zelo sem se zabavala ter se naučila smučati tako dobro, da sem zasedla tretje mesto med začetniki. Zdi se mi, da sem spoznala in se naučila veliko več novega kot le smučati. To je bila zame najboljša šola v naravi.

Urška, 6. c

Šola v naravi v Cerknem mi je bila zelo všeč. Prav tako tudi smučišče. Naučila sem se smučati in izboljšala sem svoje znanje in spretnosti.

Nika, 6. c

V šoli v naravi sem se imela zelo lepo. Super je bila vožnja s sedežnico in smučanje. Bilo mi je zelo prijetno, saj smo se veliko družili in si pomagali, ko nam kaj ni uspevalo. Tudi ko nismo bili na smučišču, smo se zabavali.

Julija, 6. c

Bilo je super in srečna sem, ker sem imela dobro učiteljico smučanja.

Lana, 6. c

Letošnja šola v naravi mi je bila zelo všeč, ker sem se naučil največ do zdaj v šolah v naravi. Smučanje je zabaven in kreativen šport.

Jan, 6. c

Bilo mi je všeč v šoli v naravi. Tam sem se zabavala, smejala in naučila sem se boljše smučati. Premagala sem strah pred  strminami. Te šole v naravi ne bom nikoli pozabila.

Ava, 6. c

Vesela sem, saj sem se tudi končno naučila smučati. Hrana je bila dobra, hotel pa  prijeten. Bilo mi je zelo všeč!

Mina, 6. c