V petek, 12. 2., zadnji šolski dan pred počitnicami, smo se učenci 5. c razreda zbrali na ZOOMU. Tokrat pa so na ZOOMU namesto Pie, Lina, Alena … bili policist, vampirka, indijanka, Rom …

Kaj pa učiteljica? Očitno je že šla na dopust … Namesto nje nas je danes učila klovnesa.

Na ZOOMU nas je pozdravila tudi učiteljica Maja in to iz šole – iz plesne dvorane. Poskrbela je, da so smo se maškare razgibale in zarajale.

Celo ravnateljica nas je pozdravila in nam preko kamere pomahala.

Po rajanju smo prisluhnili zanimivi zgodbi o Čubibubiju. Ta sicer ni bil našemljen, a je bil tako zelo drugačen od drugih, da so se ga vsi izogibali. Na koncu pa je s svojo vztrajnostjo dosegal, da so ga vsi sprejeli takšnega, kot je. To je tudi sporočilo zgodbe – NE SODI, KAKŠEN JE KDO PO SVOJI ZUNANJOSTI!

Po pogovoru so se maškare podale na ustvarjanje za prihajajoči praznik  valentinovo. Izdelali smo srčke za starše in vse tiste, ki jih imamo radi. V nedeljo jih bomo presenetili z darilci in objemi.

In naše sporočilo za vse:

POLJUBČKI SO MAJHNI,

NASMEHI SO VELIKI,