Petek trinajstega je bil za nas presrečen dan, ker smo izvedeli, da se v ponedeljek selimo v šolo. Predlagali smo, da prinesemo v šolo balone, učiteljica pa bo poskrbela za presenečenje. Komaj smo dočakali jutro in jo mahnili v šolo. Na vratih naše učilnice je bila velikanska pentlja, držali smo besedo in prinesli balone. Imeli smo pravo otvoritev z rezanjem traku in pogostitvijo. Naše otvoritve se je udeležila tudi pomočnica ravnateljice, ga. Urška Breznikar. Bilo je zelo slovesno. Učilnica je lepa in svetla, komaj čakamo, da jo olepšamo z našimi izdelki. Obljubili smo si, da se bomo pridno učili, čuvali nove prostore in odnesli v življenje lepe spomine na preživet čas v glasbeni šoli in na nove dogodivščine.

Učenci 4. a in Metka Podgoršek