Ta teden niso prazniki samo pred vrati, ampak so tudi za vrati našega šolskega radia Nuklear. V studiu se namreč dogaja na polno J. Svojim poslušalcem in poslušalkam želimo popestriti teden pred počitnicami, zato radijske voditeljice odštevajo do počitnic, postavljajo nagradna vprašanja o tem prazničnem času in za nagrado podeljujejo čokolado, odpirajo adventni koledar, v katerem nas čakajo misli dneva in celo goste imamo v živo. Tako sta nas danes obiskala Neža Pangrčič in Lovro Cerjak iz 5. č razreda in nam v duetu zapela čudovito pesem. Seveda pa ne manjka niti božičnih pesmi, ki s svojimi ritmi spodbujajo učence, da kar zapojejo ali zaplešejo z nami. Za glasbo skrbi DJ Bor, voditeljice Hana, Lucija, Naja, Ula in Anja pa za vodenje programa. Po novem letu pa novim izzivom naproti tudi šolski radio Nuklear.

Radijska ekipa Nuklear