DEKLETA DRŽAVNE PODPRVAKINJE, fantje pa odlični peti

V četrtek, 6. 10. 2022, sta se ekipi fantov in deklet udeležili državnega tekmovanja v atletiki, ki je potekalo v Slovenj Gradcu. Že sama uvrstitev na državno tekmovanje je lep uspeh, a rezultat, ki so ga dosegli, je fantastičen. Naša dekleta, so izmed 16-ih najboljših šol v Sloveniji, postale DRŽAVNE PODPRVAKINJE. Kljub temu da smo po tihem upali na dobro uvrstitev deklet, smo se rezultata izjemno razveselili, saj je šport zelo nepredvidljiv, še posebej, če gre za ekipno tekmovanje. Prijetno pa so presenetili tudi naši fantje, ki se niso direktno uvrstili na državno tekmovanje, ampak po točkah. Fantje so izmed 17-ih najboljših šol v državi dosegli odlično 5. mesto in dokazali, da so si še kako zaslužili udeležbo na državnem tekmovanju. Na poti in ves čas tekmovanja je bilo čutiti v ekipi fantov in deklet pozitivno in sproščeno vzdušje, kar je zagotovo pripomoglo k odličnim rezultatom.

Pavel Pirc

Objavo si lahko ogledate tudi na Posavskem Obzorniku.