Tretji dan je že skoraj za nami. Zjutraj smo imeli jutranji tek. Na otočku smo izvajali dihalne vaje in opazovali morje. Tekli smo nazaj na odličen zajtrk. Potem so nas obiskali potapljači iz Krškega. Predstavili so nam potapljanje in vsak se je lahko preizkusil v potopu z jeklenko. Našli smo veliko školjk. Pozneje smo imeli ponovno dejavnosti. Vozili smo kajak in kanu, streljali smo tudi z lokom. Veliko smo se tudi kopali in skakali s pomola. Bilo je zabavno. Po kosilu smo imeli ponovno aktivnosti, sedaj pa nas čaka šaljivi večer. Za nami je super dan. Imamo se res lepo. Pozdravljamo starše vseh petošolcev in že sedaj se veselimo, ko vam bomo pripovedovali, kaj vse smo doživeli.

Nika, Zara, Patricija K., 5. b