Na OŠ Jurija Dalmatina Krško je v tem letu potekala 1. faza prenove notranjih prostorov, ki je zajemala prenovo učilnic na razredni stopnji ter osrednjega dela šole. Prenova je zaključena, zato

smo v ponedeljek, 21. 12. 2015, na ogled prostorov šole povabili predstavnike Občine Krško, predstavnike sveta šole in sveta staršev, predstavnike ustanov, kjer smo gostovali ter bivšo ravnateljico šole Antonijo Glas Smodič. S krajšim kulturnim programom smo vse navzoče popeljali po novo urejenih, prijetnih in barvitih prostorih Osnovne šole Jurija Dalmatina Krško. Učenci so zaplesali, zaigrali in z navdušenjem povedali, da se veselijo novih prostorov, v katerih se dobro počutijo. Med drugim so se zahvalili g. županu in vsem predstavnikom, kjer so naši učenci v času prenove gostovali.

Zaposleni in učenci OŠ Jurija Dalmatina Krško smo prepričani, da bo delo vseh nas tudi v prihodnje v šoli uspešno in kakovostno.

Ravnateljica OŠ Jurija Dalmatina Krško, Valentina Gerjevič