Prav veselo presenečenje nam je pripravila učiteljica, ko nam je povedala, da bomo namesto plavanja odšli na drsališče. Najprej smo se razdelili v dve skupini. V prvi smo bili učenci, ki smo že večkrat drsali, učenci druge skupine pa so se veselo kepali in igrali na snegu. Naslednjo sredo smo se zamenjali. V obeh skupinah smo se zabavali. Dobro smo se odrezali in se imeli super.

Zara, Eva, Karin, Tjaša, Teja

Zadnji dve uri športa, ko naj bi imeli plavanje, smo učenci 5. a izkoristili malo drugače. Z učiteljico smo se podali na drsališče v Krškem. Dveh skupinah smo uživali v zimskih radostih. Ena skupina je kar hitro obula izposojene drsalke in se podala na led, drugi pa so se igrali na snegu. Pri drsanju smo se naučili nekaj novih korakov. Čeprav so nekateri tudi kdaj padli, smo ob tem uživali in se nasmejali, saj nikomur ni bilo nič hudega. Naša učiteljica Helena pa je zelo zelo lepo in dobro drsala. Zelo se veselimo športnega dne, ko bomo šli s celim razredom na pravo drsališče v Čateške.

Nina, Sanja, Samo, Tina, Pia

Bilo mi je zelo všeč, saj sem se naučil drsati že v petih minutah.

Timotej

Ko sem prišel na drsališče, me je bilo malo strah in sem začel počasi, saj še nikoli nisem drsal. Izposojene drsalke so me začele takoj žuliti.  Na koncu smo dobili čaj in se prav prijetno ogreli z njim.

Andrej

Bilo je dobro, saj je drselo in vsem ja šlo bolje, kot smo si mislili. Ko smo prišli do šole, smo nadaljevali s poukom.

Domen

Drsanje se mi je na začetku zdelo zahtevno, vendar mi je bilo zelo všeč. Čez nekaj časa mi je šlo že veliko bolje. Čas drsanja je hitro minil, popili smo topel čaj, ki nas je ogrel. Veseli smo odšli v šolo in nadaljevali s poukom.

Gašper