V četrtek, 12. 10. 2017, so se učenci naše šole pod vodstvom športnih pedagogov odpravili v Velenje, kjer je potekalo državno ekipno tekmovanje v atletiki. Postali so DRŽAVNI PRVAKI, za kar jim ČESTITAMO! Vsi na šoli smo ponosni na njih in njihovo delo!  BRAVO!

V četrtek, 12. 10. 2017, smo se šolski atleti zbrali pri kolesarnici šole, kjer nas je pričakal avtobus. Odpravili smo se proti Velenju. Že med potjo je bilo vzdušje prijetno, saj smo si vsi želeli postati državni prvaki. Med potjo smo poslušali glasbo in si s tem krajšali čas. Ko smo prispeli v Velenje in stopili na stadion, smo vsi začutili nekakšno napeto vzdušje. Vsi smo tekmovali zelo uspešno in rezultat je bil tu. Postali smo državni prvaki! To je bil zame še en lep, nepozaben dan. Pohvalil bi športne pedagoge, ki so nas tako dobro pripravili za tekmovanje. In seveda naša ekipa, v kateri se vsi dobro razumem, kajti z željo lahko postaneš tudi državni prvak.

Jure Švalj, 9. b