Košarkarska tekmovanja za starejše dečke smo zaključili. Najprej smo na Osnovni šoli Jurija Dalmatina organizirali občinsko tekmovanje, kjer smo po uspešnih tekmah gladko zmagali.

Uvrstili smo se na področno tekmovanje, ki je potekalo v Brežicah, kjer smo najprej premagali ekipo OŠ Artiče in v finalu še dokaj gladko favorizirano ekipo OŠ Brežice.

Četrtfinalno tekmovanje smo zopet organizirali na Osnovni šoli Jurija Dalmatina v Krškem. Najprej smo premagali OŠ Celje in izgubili po izenačeni tekmi z OŠ Domžale.

Sledilo je polfinalno tekmovanje v Podčetrtku, kjer smo najprej izgubili z OŠ Podčetrtek, nato pa še proti OŠ Rogaška Slatina. Zelo motivirana ekipa je dosegla enega boljših rezultatov naše šole na košarkarskih tekmovanjih. Z malo športne sreče in bolj poštenim sojenjem, pa bi imeli možnosti tudi za finalno tekmovanje.

Ekipa OŠ Jurija Dalmatina Krško:

1. Jaka Močivnik, a
  2. Miha Volčanšek, a