V torek, 13. 11. 2018, je potekalo občinsko prvenstvo v malem nogometu. Ekipa 11-tih fantov je predstavljala našo šolo. Tekmovanje je potekalo na Osnovni šoli v Leskovcu pri Krškem. Prvo tekmo smo z visokim rezultatom 9:0 premagali ekipo Podbočja. Druga tekma je odločala o ekipi, ki bo igrala v finalu. Igrali smo proti ekipi Leskovca. Tekma je bila zelo izenačena in napeta. Na koncu je bil rezultat 2:2. Zaradi razlike v golih smo se uvrstili v veliko finale. S kombijem smo se odpeljali do Senovega. Tekma se je začela bolj umirjeno, a se je s časom zelo razživela. Zmagali smo z rezultatom 4:0 in postali občinski prvaki. Zelo smo se trudili in se naslova zelo veselili.

Alen Halilović 9. b