V petek, 12. 10. 2018, je na naši šoli potekalo tradicionalno srečanje krških upokojencev. Dogodka se je udeležilo okrog 90 starejših občanov. Pripravili so pester program. Dogodka so se udeležili tudi predstavniki RK Krško ter župan občine Krško, gospod Miran Stanko.

Po nagovoru ravnateljice šole, ga. Valentine Gerjevič, smo petošolci poskrbeli, da popestrimo začetek dogodka s plesom in petjem. Tudi drugošolka Irena je razveselila vse prisotne z glasbeno točko.

Po končanem nastopu  smo se poslovili od prisotnih in jim zaželeli, da pozne popoldanske ure preživijo v prijetnem vzdušju. Mi pa smo z učiteljico zbirali vtise v slaščičarni, kjer smo se posladkali s sladoledom.

Učenci 5. č razreda