V četrtek, 16. 5. 2019, je potekalo medobčinsko tekmovanje “Kaj veš o prometu” na OŠ Leskovec pri Krškem. Udeležile so se ga ekipe s štirih osnovnih šol, med njimi tradicionalno “tudi ekipa naše šole”.  Gre za tekmovanje v obvladovanju kolesa na spretnostnem poligonu, varno vožnjo po cestišču  in v teoretičnem znanju CPP. Naši učenci so dosegli ekipno 2. mesto (Martin Petrišič, Nik Bubnič, Anej Pezdirc in Jaka Podlogar), v posamični konkurenci pa se je najbolj izkazal Martin Petrišič iz 7. c, ki je zmagal in se uvrstil na 28. državno tekmovanje Kaj veš o prometu, ki je potekalo, 25. 5. 2019 na OŠ Mislinje. Na tekmovanju je sodelovalo 50 osnovnošolcev in 9 srednješolcev iz cele Slovenije. Martin je zasedel odlično 11. mesto. Čestitke!

Mentorica Nataša Škrabar