Naša družina je s poukom doma pridno in vestno začela že včeraj zjutraj. Ustanovili smo Akademijo Lapuh, v kateri družboslovne vede pokriva izredna profesorica Karmen Vrtovšnik (pouk pri nas poteka tudi v popoldanskem času, ko mami opravi svoje obveznosti v službi) ter redni profesor Damjan Lapuh, ki pokriva naravoslovne vede.

Že včeraj smo odkrili na spletni strani šole navodila za vsak razred posebej in jih tudi že vestno izpolnili. Danes po planu naprej. Hkrati pa naš ati poskrbi še za dodatne naloge, veliko beremo.

Kot dokazilo pošiljamo fotografijo včerajšnjega dne.

Danes pa smo uvedli še dodaten predmet, in to je računalništvo, kjer si je Erik odprl svoj gmail naslov (zato njegov naslov tudi kot prejemnik sporočila).
Kot športno aktivnost pa uvajamo delo na vrtu in okolici – se zadržujemo doma, na svežem zraku.

Vse dobro še naprej in ostanite zdravi!

Družina Lapuh  (drugošolec Erik in četrtošolka Ajda)