V šoli nas je obiskala prva skupina šolskih novincev. V spremstvu vzgojiteljice, pedagoginje in praktikanta je prišlo 22 otrok s skupine C9. Sprejel jih je 1. b razred z učiteljico Marijo in vzgojiteljico Dragico. Otroci so se najprej v učilnici 1. b razreda pozdravili in izmenjali nekaj izkušenj, nato pa skupaj odšli v plesno dvorano, kjer so prisluhnili pravljici Jure kvak kvak. Po pravljici je sledila Fit didaktična aktivnost in ples, nato pa zaslužen odmor in napitek. Po krajšem premoru je sledilo druženje in skupno ustvarjanje. Obisk smo zaključili s pesmijo in sladkim presenečenjem. Vsi smo se razšli in poslovili zadovoljni. A ne za dolgo, saj se bomo prav kmalu srečevali na šolskih hodnikih.

Urška Katić