Pa smo jih dočakali! Naše prvošolce. Prijatelji iz višjih razredov so jim pripravljali program, učiteljice in vzgojiteljice pa učilnice, hodnike in vse ostalo, da bi bil njihov prvi dan čim bolj prijeten.  Najprej so jih starši pospremili v šolo, kjer so dobili rutke in si ogledali prireditev. Učenci naše šole so se res potrudili, jim zaplesali in zapeli, Klara in Lucija pa sta jim povedali, kako je biti učenec naše šole in jim zaupali, da so sedaj naši in bodo spoznali veliko novih prijateljev.  Spoznali so tudi gospo ravnateljico in svoje učiteljice ter vzgojiteljice. V razredih so pomalicali in ustvarjali, vsi skupaj pa smo se strinjali, da je za nami prav poseben dan, ki ga bomo dolgo nosili v spominu in je začetek čudovitega potovanja po poti znanja in raziskovanja. Iz šole so odšli s širokimi nasmehi in dobre volje. Komaj čakamo jutri!

Prvošolci