7-letni Din Mujakić iz 3. a je na Mednarodnem tekmovanju v hitrostnem računanju v Dubaju osvojil najvišje možno priznanje ─ Champion pokal. Tekmoval je v višji kategoriji mentalne aritmetike (hitrostno računanje) s kar nekaj let starejšimi otroci iz celega sveta, več kot 2000 otrok. Tudi tokrat je ostal zbran do konca tekmovanja in dal od sebe vse najboljše. Treniral je kar nekaj mesecev in se pripravljal na tovrstno tekmovanje. Sedaj tudi uradno,  učenec naše šole se je lani zapisal v Guinessovo knjigo rekordov. To je dosežek, kajne?

Za Dina smo držali pesti tudi na naši šoli in uspelo mu je – z njegovim trudom, delom in sposobnostjo. Zasluži si iskrene čestitke! Vse lepo, uspešno še naprej in srečno pot domov, sporočamo vsi zaposleni. /Valentina Gerjevič/