Spoštovani učenci, starši in učitelji!

Pred nami je že 17. izdaja šolskega glasila – Stopničke. Letos so v večini nastajale doma, saj so nas izredne razmere prisilile, da smo delali in bili doma. Tudi ta čas so nastali čudoviti izdelki naših učencev, ki smo jih strnili v naše glasilo. V njih boste našli veliko pestrih rubrik, za vsakega nekaj: za športne navdušence, umetniško nadarjene, ljubitelje narave, iskalce svežega in novega, kako ohraniti kulturo in jo predvsem poznati ter ohranjati … in še in še … Upam, da boste ob prebiranju le-teh uživali, spoznali morda še kaj novega o naši lepi šoli in se tudi … nasmejali. Pred nami je poletje in z njim zaslužen oddih za vse. Letos bo morda ta premor drugačen, kot smo ga bili vajeni doslej, pa vendarle, če se boste podali na potep po naši ljubi Sloveniji, občudujte jo iz vseh strani – zelo je lepa! Morda naredite tudi kakšen lep posnetek in si ga v jeseni skupaj ogledamo, ste za to?

Bernarda Kunej, urednica šolskega glasila