V 9. a smo se v prazničnem decembru zares potrudili. Za svoje prijateljčke iz 1. a smo pripravili božično-športno zabavo. Med razredno uro smo se dogovorili o poteku ter sestavili načrt. Prejšnji petek smo jim nato postavili poligon. Prvošolci so se na njem zelo zabavali. Ker pa smo bili polni idej, smo jim pripravili še gledališko igro. Uprizorili smo jim pravljico, ki jo je napisala naša sošolka Manca Gračner. Igro smo popestrili še z glasbeno in plesno točko. Na žalost, so bili naši prijatelji v karanteni, zato so nas spremljali od doma. Zaradi velikega navdušenja smo predstavo ponovila za tretješolce. Po končani odrski igri smo se v krogu razreda obdarili in posladkali s odlično torto, ki jo je pripravila Maša. Na koncu smo si zaželeli lepe praznike ter zakorakali počitnicam in novemu letu naproti.

Jure, Samo in Jan, 9. a