V sredo, 24. 4. 2017, se je naš razred – 8. b  v času delavnic odpravil v vrtec Kekec, ki ga je obiskovalo veliko učencev naše šole in našega razreda. V njem je bila nekaj časa zaposlena tudi naša razredničarka Urška Erjavšek. Ko smo prišli do vrtca, nas je tam čakalo presenečenje Zelenega Jurija, ki so ga pripravili otroci in vzgojiteljici. Zapeli so nam pesem, potem pa smo pozdravili Darinko in Barbaro, ki sta bili nekoč naši vzgojiteljici. Povabili so nas na igrišče in nam postregli z jajci, čajem in sadjem. Kasneje smo nekateri obujali spomine ter se pogovarjali in igrali z otroki. Tisti, ki smo ta vrtec obiskovali, smo naredili še skupinsko sliko z razredničarko in vzgojiteljicama. Nato je sledil kratek ogled vrtca. Zatem nam je Nikita prebrala svojo najljubšo pravljico – Trije kozlički. Zapeli smo ob spremljavi kitare in harmonike. Tako smo se polni dobrih vtisov vrnili nazaj v šolo.

Karla, Zala in Valerija, 8.b