V sredo, 3. oktobra, so v času od 13.30 do 15.30 potekale delavnice, ustvarjalnice in športne igre na igrišču šole, pred vhodom v telovadnico, po razredih … Letošnja tema Tedna otroka je bil prosti čas. Učenci so pod mentorstvom učiteljev podaljšanega bivanja ustvarjali s kredami po asfaltu, se veliko gibali, imeli razne športne igre, ustvarjali z različnimi materiali iz okolja, igrali ter tudi prepevali. Za nami je torej zabavno popoldne. Otroci so bili navdušeni, saj so lahko pokazali vso svojo ustvarjalnost na različne načine.

Bernarda Kunej

V sredo popoldne smo imeli različne delavnice, ki smo jih naredili tudi sami. V naši delavnici smo imeli poligon. Bilo je zelo zabavno. Komaj že čakam na naslednje leto in na nove delavnice.

Lia Libnšek, 5. c

Ko smo prišli na igrišče, smo narisali poligon. Otroci so ga radi prečkali, ker smo imeli bonbone. Zelo sem se zabavala. Prečkalo ga je tudi veliko drugošolcev.

Ana Dimec, 5. c