Tudi v februarju smo mahali našim prijateljem iz OŠ Mirna. V sklopu projekta Pomahajmo v svet, smo tokrat raziskovali tretji prst in še bolj spoznali našo šolo. Učenci so samostojno sestavili zapise o prostorih naše šole in to uspešno predstavili na srečanju. Pokazali smo tudi nekaj fotografij naše šole in zapeli pesem. Seveda pa smo z zanimanjem poslušali predstavitev njihove šole in si ogledali kratek film. Učenci so bili po srečanju zadovoljni in se že veselijo naslednjega. Spodaj pa si preberite nekaj vtisov otrok.

Tjaša Kodrič

Všeč mi je bila pesmica in ko smo nastopali. Jaz sem pokazal našo sliko pri drevesu. (Leon)

Vse mi je bilo všeč. Rada sodelujem pri predstavitvah. (Lara)

Naša predstavitev nam je bila zelo všeč. Najbolje sta predstavili Lana in Tina. (Irena)