»Spoštovani,

iskrene čestitke ob prejemu znaka šola eTwinning, ki ga podeljuje Centralna svetovalna služba eTwinning (CSS) iz Bruslja.

Priznanje, ki ste ga prejeli za obdobje 2020-2021, je nagrada in pohvala celotni šoli za sodelovanje, povezovanje in strokovno usposabljanje na mednarodnem nivoju.

Kaj je znak šola eTwinning?

Znak je posebno priznanje, ki ga prejmejo šole in vrtci, ki izvajajo kakovostno, kreativno, z IKT podprto pedagoško prakso, aktivno vključujejo učence v projektno sodelovalno delo, dosledno skrbijo za osveščanje in poučevanje o varni rabi spleta ter zagotavljajo stalen profesionalni razvoj kolektiva šole.

Znak eTwinning je prejelo 2.139 evropskih osnovnih in srednjih šol ter vrtcev. Od tega je 12 slovenskih osnovnih in srednjih šol ter vrtcev.«

In naša šola je ena izmed njih.

Ob tej priložnosti posebna pohvala za vse učence, ki zagnano in motivirano sodelujejo v projektih.

Koordinatorica eTwinning projektov Svetlana Jović