Učenci 1. b razreda s pomočjo staršev doma zelo pridno opravljajo naloge. Poglejte si, kaj vse počnejo doma. Dodali pa sva še nekaj »spominčic«, te naju preplavijo s posebno toplino in nama dajejo energijo za vse prihodnje izzive. Komaj čakava, da skupaj ustvarimo nove.

Dragica in Marija

Na zadnji zimski dan
Ema praznuje rojstni dan.

Nič zato, če z družino sama sem,
sonce sije, da lahko grem ven.

Z bratcem fino se imava,
saj vsak dan kaj novega spoznava.

Zvečer mami in ati kličeta not,
midva pa po trampolinu še malo hop hop hop.

Komaj čakam spet pouk v šoli,
da s prijatelji grem malo naokoli.

Sošolci moji kmalu vidimo se,
saj močan imunski sistem premaga vse.

Ema Škorc

To šolanje na domu mi gre dobro. Nimam težav. Super je, da lahko veliko ustvarjam in da smo z družino veliko skupaj. Hodimo na sprehode, igram se z Borom in lego kockami.

Pogrešam atletiko, prijatelje, Marijo, Dragico in Matejo.

Rad bi, da se navadna šola kmalu vrne nazaj.

Damir Žulič Hrvatin

Pogrešam Toneta, da bi hodil z njim na planinske izlete. Pogrešam Dragico in Marijo, ker bi se že rad kaj zares učil. Pogrešam tudi Tjašo in Matejo. Upam, da se kmalu vidimo in da se bom lahko družil s sošolci, katere zelo pogrešam.

Nal Bajc

Šola doma je fina, ker se zjutraj ni potrebno zgodaj vstati. Ni pa fino, ko ni zraven sošolcev in sošolk. Poleg šolskih obveznosti nam ostane veliko časa za ustvarjanje.

Manca Meserko