V petek, 30. 11. 2018, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje iz znanja biologije.  Udeležili so se ga učenci iz širše posavske regije. Najprej smo se zbrali v plesni dvorani, v kateri je potekal krajši kulturni program. Ravnateljica, gospa Valentina Gerjevič, nam je zaželela veliko uspeha, dobili smo pa tudi navodila, kako in kaj, ko prenehamo s pisanjem. Pisali smo v učilnicah matematike in slovenščine, v katerih smo na pisne izdelke prenašali naše znanje. Iz naše šole smo se tekmovanja udeležili Aljaž Zajc, Nina Dvoršak, Vanja Vučajnk in Tjaša Mavsar. Srebrno priznanje sva pa osvojili Nina Dvoršak in Tjaša Mavsar.

Tjaša Mavsar, 9.a