Prav lepo je, ko nekomu prikličeš nasmeh na obraz, ko nekomu zaradi lepe geste, polepšaš dan. Na pobudo naše sošolke, Ive Žafran, smo naredili velikonočne voščilnice ter jih po Ivini mamici, ki dela v Splošni bolnišnici Brežice, poslali zaposlenim in pacientom v brežiški bolnišnici. Bili smo navdušeni, ko smo dobili zahvalo od njih ter nekaj sličic − nasmejanih, hvaležnih obrazov.

»Naj povem, da tako veselih obrazov že dolgo ni bilo, pa tudi kakšna solzica v očeh se je zaiskrila.  Osebje in pacienti internega in negovalnega oddelka se vsem učencem lepo zahvaljujemo.«

Kmalu bodo zajčki »odcapljali« tudi na otroški oddelek in zagotovo razveselili otroke, ki potrebujejo veliko sočutnosti in prijetnih presenečenj.

Učenci 5. č razreda in učiteljica Svetlana