V petek, 8. 10. 2021, smo preživeli še zadnji dan v Tolminu. Učenci so imeli v dopoldanskih urah orientacijski sprehod, sledilo je pospravljanje sob in priprava na odhod.

Podelili smo priznanja za najbolj urejene sobe. Med dekleti sta si prvo mesto prislužili Luna Čenelč in Eva Škoberne, med fanti pa so bili kar trije: Samo Šegula, Lukas Grozina in Kristjan Pangrič Fridl. Na današnjem tekmovanju v orientacijskem sprehodu sta najvišje priznanje prejela Lukas Grozina in Jovana Borko.

Učenci so se cel teden izkazovali na različnih področjih. Lepo so sodelovali, se urili v ročnih spretnostih, pripravili različne plesne in glasbene točke za zaključni večer, raziskovali tolminsko okolico, občudovali neokrnjeno naravo, se družili in se imeli lepo.

Simona Žarn in Nina Trantura Žvab

In še nekaj vtisov naših učencev:

• »Najbolj smo si zapomnili Tolminska korita zaradi lepe narave.« Erik, Kristjan, Samo, Lukas, Jovana
  • »Najboljše je bilo druženje s sošolci in sošolkami.« Lucija
  • »Meni je bilo najbolj všeč, ko smo se igrali različne igre.« Luka S.
  • »Najbolj sem si zapomnila pohod na Kozlov rob zaradi čudovitega razgleda na Tolmin.« Dolores
  • »Bilo je zabavno.« Dženan
  • »Bilo je zelo zabavno, čeprav je bilo veliko dežja, nam dež tega ni pokvaril. Upam, da še kdaj pridem v Tolmin.« Klara
  • »Najboljše je bilo druženje v sobah.« Zoja
  • »Zaključni večer je bil najboljši med večeri v Tolminu.« Mia P.