Pohod na Televrin

V nedeljo, 11.6.2017, smo se učenci petih razredov  odpravili na Televrin, ki je najvišji vrh otoka Lošinj. Vstali smo ob 5. uri. Odšli smo ob 5.30. Pot navzgor je bila strma, dolga in zelo težka. Imeli smo tudi dva krajša postanka. Najbolj mi je bil všeč razgled s Televrina. Pot navzdol je bila lažja in tudi vsaj nekaterim hitrejša. Zelo smo se zabavali, saj smo se imeli lepo, poučno in dan nam je minil zelo hitro. Sprašujem se, kaj vse bomo še spoznali.

Anej Kukavica, 5.c

V nedeljo zjutraj se  je večja skupina otrok ob pol šestih odpravila na najvišji vrh otoka Lošinj, na Televrin. Manjša skupina pa se je odpravila proti Loparju. Pot na vrh mi je bila všeč, saj je bila kamnita. Imeli smo dva krajša postanka in enega daljšega. S skupnimi močmi nam je uspelo priti na vrh. Nagrajeni smo bili s čudovitim razgledom. Po 20 minutah smo se odpravili navzdol. To je bilo zame čudovito doživetje in komaj čakam, da se z družino odpravimo na Televrin.

Jaka Pompe, 5.c