Zjutraj smo se zbudili in dokončno pospravili vse stvari v potovalke. Nato smo se odpravili na še zadnji zajtrk. Pred smučanjem smo fantje odnesli svoje stvari v hotel, dekleta pa so jih pustila v treh sobah. Zaradi močnega vetra in slabih razmer je tekmovanje v smučanju odpadlo. Po smučanju smo pojedli kosilo, potovalke  in smuči naložili na avtobus in se odpravili proti domu. Ta šola v naravi je bila nekaj posebnega. Verjamem, da je še dolgo ne bomo pozabili.

Gaj Ojstršek, 6. č

Zadnji dan šole v naravi na Rogli smo se s sošolcema zbudili ob 6.00 uri, da bi v miru pospravili. Po zajtrku smo do konca pospravili sobo in se pripravili na smučanje. Tako smo ob 9.00 uri odpeljali prtljago v hotel in se odpravili na smučišče. Ta dan je bilo smučanje malo zahtevnejše, ker je bilo oblačno in mrzlo, za razliko od prejšnjih dni, ko je bilo sončno. Po smučanju smo smuči in torbo s smučarsko opremo  odnesli na avtobus, se preoblekli in odšli na kosilo. Po njem smo še preostalo prtljago dali na avtobus in se odpeljali proti Krškemu. V zimski šoli v naravi je bilo zabavno.

Urban Dobravc, 6. č

Video: Rogla 2019, Smučarija