V sredo, 15. 2. 2017, smo se učenci višje stopnje udeležili področnega tekmovanja v veleslalomu. Ob sedmi uri smo se zbrali pred našo šolo, vzeli smuči in se podali na Golte. Neučakani smo končno prispeli do gondole, ki nas je popeljala nad oblake. Že ko smo stopili na smuči, smo se razpršili po smučarskih progah. Sledilo je tekmovanje, na katerega smo vsi nestrpno čakali. Naše uvrstitve se bodo zabeležile v šolske spomine. Po najnovejših rezultatih sta obe ekipi zasedli 1. mesto. Preživeli smo lep in uspešen dan.

Lucija Šerbec, 9. b

V sredo  smo se ob 7. uri zbrali nad šolo, saj smo se odpravljali na področno tekmovanje v smučanju. Z avtobusom smo se odpeljali na Golte, kjer smo skupaj tekmovali 6. in 7. ter 8. in 9. razredi. Proga je bila težja, kot smo pričakovali, a smo kljub temu Krčani osvojili 3 zlate in 2 srebrni medalji ter 2 zlata pokala – postali smo področni prvaki! Po končanem tekmovanju smo še malo smučali, nato pa se zadovoljni in utrujeni odpravili proti domu.

Nastja Obradović, 6. b