V torek, 16. 10., smo se šestošolci podali na Grmado. Med pohodom smo se pogovarjali, opazovali naravo in imeli vmesne počitke. Na Grmado smo prišli lačni in utrujeni. Po malici smo se zopet malce pogovarjali, lovili in igrali. Učitelj Tone je pripravil orientacijski pot, zato so se ostali učitelji razporedili po določenih točkah. Učitelj nam je razložil pravila, nato  so vodje skupin izžrebale  številke za skupine in odpravili smo se na pot. Na poti smo iskali rumene rutke, čakalo pa nas je tudi nekaj vprašanj na vsaki točki. Po vrnitvi vseh skupin je sledila razglasitev najboljših skupin. Po končanem delu smo se odpravili nazaj proti šoli.

Pohod je bil prijeten in zanimiv.

Pika Radej, 6. c