Jesen … čas, ki diši na sveže vonjave; čas, v katerem občudujemo barve; čas, ko že čutimo prihod praznikov. Letos tudi čas, ki nam je prinesel nove izzive, negotovost, pričakovanje …

In kljub temu da smo doma, da smo se iz šolskih učilnic preselili v svoje domove, šolsko delo poteka. Precej drugače, kot smo vajeni v šoli, a vendarle se vsi skupaj prizadevamo, da opravljamo svoje zadolžitve, da ohranjamo stike in drug drugega podpiramo.

Na koncu tedna smo se iz svojih domov preselili v najlepšo učilnico. Učilnico v naravi.

Ker se je narava že odela v prečudovite jesenske barve, smo  nekaj teh barv in jesenskega vzdušja vnesli tudi v svoje domove. Izdelali smo čudovite jesenske dekoracije, s pomočjo materialov, ki nam jih je ponudila narava. In v naslednjih dneh bomo občudovali svoje izdelke ter se uspešno spopadali z novimi izzivi.

Učenci 5. c in učiteljica Svetlana