Zdi se, da je razred prazen,

da v njem nikogar ni,

vendar je na ekranu,

veliko mladih, radovednih otroških oči.

Urška Erjavšek

Zoom ure so mi zelo všeč, saj so podobne kot v šoli. Meni osebno je lažje, če mi nekdo snov razloži, ne pa da samo pripravi gradivo. Všeč mi je, da so zelo redne, ker s tem delaš takrat, ko je predmet na uri in si tudi bolj organiziran.

Tinkara Kranjčevič, 8. c

Ure kemije na video konferencah, so zelo lažje, saj se takrat osebno počutim, kot da sem v šoli. Včasih malce »pošteka«, ampak je vse v redu. Ure  se  zelo veselim. Osebno imamo včasih malce preveč videokonferenc, ampak za kemijo so mi zoom ure zelo boljše, kot pa da bi sami obravnavali snov.

Aldina Bajrovič, 8. c

Pri uri kemije mi je zelo všeč, saj se veliko novega naučim.

Eva Kozole,  8. c

Dobivamo se preko zooma. Meni je to zelo všeč, saj je lažje, če ti nekdo snov razloži, da razumeš. Želim si, da bi vse ure imeli preko zooma, saj je vsem tako lažje.

Neli Božičnik, 8. c