Letošnja pomlad se je pričela malce drugače, saj smo čez noč ostali doma s šolo na daljavo. Športni pedagogi smo takoj pričeli z razmišljanjem, kaj tokrat ponuditi učencem, kako jih vendarle tudi v tem času motivirati za delo … Posluževali smo se različnih učnih metod, naj jih naštejemo vsaj nekaj: za učence smo pripravili videoposnetke, s pomočjo katerih so lahko učenci doma, kjerkoli, v naravi izvajali vaje, tekli, se gibali, jim postavili tedenske izzive, izvedli različne športne kvize, pripravili tematske športne dni – kolesarjenje, pohodništvo, športno-vzgojni karton in še veliko več … Predvsem pa smo želeli, da skrbijo za svoje zdravje, svojo psihično in fizično kondicijo. Tudi plesali smo preko videokonferenc, zbirali informacije o naših bivših učencih – športnikih (Gregor Glas, Robert Berić …) – in še veliko drugega.

V tem času pa je potekal med drugim nagradni razpis za naziv Najbolj športne šole in mi smo se prijavili. Zelo veseli smo bili rezultata, saj so nas razglasili za NAJBOLJ ŠPORTNO ŠOLO v času šole na daljavo. Ponosni smo nase, na našo šole in učence!

Športni pedagogi