Ko so v petek, 13. 3. 2020,  potrdili, da se bomo nekaj časa  šolali doma zaradi Covida 19, nisem vedel, če bi bil vesel ali žalosten. Res, da bom ves čas doma, kar je še kar v redu. Ampak slaba stran je, da bomo mogoče poleti hodili v šolo.

Na koncu smo sprejeli izziv in v ponedeljek, 16. 3. 2020, začeli s šolanjem doma. Bilo je težje, kot sem si predstavljal. Na koncu prvega dne sem bil malo utrujen, ampak sem vedel, da zmorem. Učitelji in učiteljice so nam pošiljali naloge po e-pošti, mi pa smo jim naloge pošiljali nazaj. Samo, da so naše za razliko od učiteljskih, bile rešene.

Danes smo vstopili v drugi teden šolanja doma. Upam, da bo tako zanimiv kot prvi teden. Šolanje doma je zabavno in zanimivo, ampak si želim nazaj v normalno šolo.

Oskar Habinc, 5. c