V torek,  29. 1. 2019, smo se 3. triada učencev odpravili na športni dan. Lahko smo izbirali med plavanjem, drsanjem in smučanjem. Skupaj s prijatelji smo izbrali smučanje na Rogli. Zjutraj smo se zbrali nad šolo in odšli z avtobusi. Vožnja je hitro minila. Prispeli smo na Roglo, dobili pancerje in odkorakali na smučišče. Smučali smo po različnih progah. V naši skupini smo se imeli super. Vzeli smo si kratek odmor za kosilo, nato pa odhiteli nazaj na smučišče. Izkoristili smo še zadnje ure smučanja. Nato smo odšli nazaj na avtobus in se odpeljali. V Celju smo imeli še nekaj prostega časa, preden smo se vsi, nekoliko utrujeni, vrnili nazaj domov. Vesela sem, da imamo na šoli takšne športne dneve. Zelo je bilo zabavno in meni je bilo všeč.

Tina Kuselj, 7. a