V torek po 4. šolski uri se nas je 7 devetošolcev in 1 osmošolec odpravilo v Leskovec na občinsko tekmovanje v nogometu. Najprej smo se preoblekli , nato pa smo si ogledali tekmo med Kostanjevico na Krki in Leskovcem, slednji je zmagal po izvajanju ˝penalov˝. Po tekmi smo se odšli ogret, saj smo imeli tekmo proti Podbočju. V 6. minuti tekme smo si nesrečno zabili avtogol, a kmalu zatem smo izenačili. Na koncu smo zmagali s 4:1. Takoj zatem smo imeli že tekmo z Leskovcem za mesto v finalu, v kateri smo po ¨spacanem˝ golu izgubili z 1:0. Celo tekmo smo bili boljši in žogo smo imeli v nogah več igralnega časa kot nasprotniki, ampak sreča je bila na njihovi strani. Po dobri uri čakanja smo igrali za tretje mesto z Brestanico, ki smo jo premagali z 2:1. Zagotovo bi naša igra bila bolj uspešna, če bi v ekipi sodelovala še midva z Leonom, ki pa sva bila žal poškodovana. Na koncu smo bili tretji, bili smo zelo razočarani, saj smo pričakovali zmago.

Andraž Černoga, 9. c