V ponedeljek smo devetošolci imeli kulturni dan. Odpravili smo se v Kulturni dom, kjer smo si ogledali film z naslovom Razredni sovražnik. Film mi je bil zelo všeč, ker je bil zanimiv in poučen. Po ogledu filma smo odšli nazaj v šolo, kjer smo se o filmu pogovorili in izvedeli nekaj o režiserju filma in drugih ljudeh, ki so zaslužni za film. Preživeli smo prijeten in poučen dan.

Klemen Kerin Jankovič, 9. č

Devetošolci smo v ponedeljek šli v Kulturni dom, saj smo imeli kulturni dan. Ogledali smo si zanimiv slovenski film Razredni sovražnik. V filmu smo vsi uživali, saj je bil zelo poučen. Veliko smo se naučili o medsebojnih odnosih, odnosih med učitelji in učenci, učenci in starši ter starši in učitelji. Po ogledu filma smo se odpravili v šolo, kjer smo malicali ter se pogovoarjali o filmu ter o ljudeh, ki so ga naredili. Iz šole smo se odpravili z nasmehi na obrazih, saj smo se naučili veliko novih in zanimivih stvari.

Kostantin Kuzmanović, 9.c