Šestošolci smo se v sklopu zimske šole v naravi odpravili v Cerkno na smučanje. Po dolgi poti smo prišli v Cerkno, kjer smo pojedli malico in odšli na smučišče. Tam smo se razdelili v skupine in do kosila smučali. Ko smo prišli v sobe, smo se razpakirali in po večerji naredili še grb sobe. Zjutraj smo se zbudili v nov dan in po zajtrku zopet odšli smučat. Smučali smo po vseh progah. Utrujeni smo prišli domov. Zvečer smo šli na pohod ali na kopanje. Imeli smo se zelo dobro. Naslednje jutro smo po zajtrku odšli smučat in tretji dan našega bivanja sta se odprli še dve progi. Danes zvečer načrtujemo pohod po Cerknem in vem, da bo zopet super.

Tinkara Kranjčevič, 6. c