V sredo smo si ogledali predstavo Hrup je za ušesa strup. Predstava se nam je zdela smešna, saj nam je igralec povedal smešni zgodbi o Malem princu in zgodbi o Napu. Nekateri so dobili tudi cd-je, ker so pravilno odgovorili na vprašanja, ki jih je zastavljal. Predstava se mi je zdela zelo zanimiva in hkrati poučna.

Zoja, 5. č

V sredo smo se učenci petih razredov odpravili na predstavo Hrup je za ušesa strup. Tam nam je gospod razložil in zaigral, na kakšne načine lahko ljudje oglušimo.

Ema, 5. č

Predstava mi je bila všeč, ker sem se naučil veliko novega.

Gašper, 5. a

Predstava z junakom Napom mi je bila zelo všeč. Naučil nas je, da moramo paziti na svoj sluh. Zvedel sem, da je enota za merjenje glasnosti decibel.

Timotej 5.a

Veliko smo se naučili na predstavi. Napo nam je povedal, da moramo paziti na svoja ušesa in razložil, kako si lahko pokvarimo sluh. Prizori v predstavi so bili zelo smešni, a poučni.

Zara, 5.a

Danes sem izvedel, da moramo poslušati glasbo največ na 70 decibelov, drugače si uničimo sluh.

Gašper, 5.a

Na res poučni in tudi zabavni predstavi smo spoznali, da je naš svet vse preveč hrupen. Profesor Štefan je rekel, da bo 10 % otrok v srednji šoli že potrebovalo slušni aparat. K sreči mi zdaj vemo, kaj vse ogroža nas sluh.

Tjaša, 5.a

Ta predstava je bila odlična. Igralec je bil smešen, zabaven in hkrati zelo poučen. Bilo je kar hrupno, a tako smo spoznali, da ne smemo biti v preveč glasnem okolju.

Tilen, 5.a

Naučili smo se veliko o sluhu in naših ušesih, najbolj pa mi je bila všeč nevihta, ki jo je uprizoril profesor Štefan.

Pia, 5.a