Zbudili smo se v zelo lepo, s soncem obsijano jutro. Po jutranjem umivanju in pospravljanju sob smo se odpravili na zajtrk, po njem pa smo takoj odšli na tek, saj smo bili že zelo nestrpni in smo komaj čakali, da osvojimo nove tehnike. Tek nas je zelo utrudil in tudi naše želodčke, zato smo odhiteli na kosilo. Po kosilu je sledil zelo kratek počitek, saj smo morali kar hitro nazaj na tekaške proge. Po dveh urah teka smo odšli v sobe, se malo oddahnili in že odhiteli naprej. Čakal nas je težko pričakovani enourni sprehod z lučkami do skakalnic. Najbolj veseli smo bili kepanja, metanja po snegu, teka po velikanki. Po večerji smo imeli še zabavni večer, kjer smo imeli zabavne igre in seveda tudi ples. Veseli, nasmejani in tudi utrujeni smo sladko zaspali, saj smo vedeli, da nas jutri čaka nov dan. Domov pridemo v sredo, 13. 12. 2023. Uro sporočimo naknadno, saj glede na slabe vremenske razmere ne vemo, ali si bomo lahko ogledali, kar imamo načrtovano. Avtobus bo ustavil nad šolo. Se vidimo.

Četrtošolci