V četrtek, 2. 3. 2023, smo na naši šoli izvedli občinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke. Tekmovanja se je letos udeležilo kar 5 šol. OŠ XIV. divizije Senovo, OŠ Raka, OŠ Podbočje, OŠ Leskovec pri Krškem in OŠ Jurija Dalmatina Krško. Naši dečki so se izjemno borili in suvereno premagali omenjene šole. Na koncu tekmovanja so z velikim veseljem dvignili pokal občinskih prvakov. Naš učenec Naj Tomić je bil razglašen za najboljšega strelca, učenec Lian Stergar pa za najboljšega igralca tekmovanja.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: TOMIĆ NAJ, 7. a, LIAN STERGAR, 7. č, BENJAMIN RADEJ, 7. c, LUKA SKALICKY, 7. b, JAKOB ROŽMAN, 6. a, ARBNOR DOBRUNA, 6. c, MARKO MEDVEŠEK, 7. b, JAN SKALICKY, 6. b, LUKA BIZJAK, 7. c, DENIS LUKAVICA, 7. č, NIK IVAN ŽURGA, 7. b.

Pavel Pirc