V sredo, 15. 3. 2023, je na Osnovni šoli Leskovec potekalo občinsko tekmovanje v mali odbojki za deklice. Sodelovalo je pet šol. Naše deklice so najprej premagale ekipo iz Brestanice z 2:0. Nato pa so popolno premoč morale priznati domači ekipi iz Leskovca. Izgubile so z 2:0. Tako so se po prvem delu borile za 3. mesto. Po zelo napetih prvih dveh nizih je sledil še bolj dramatičen tretji niz, kjer so naše deklice zmagale na razliko. Z zmago so si priborile nastop na področnem tekmovanju. V ponedeljek, 20. 3. 2023, pa je na Osnovni šoli Kostanjevica na Krki potekalo občinsko tekmovanje v mali odbojki za dečke. Naši fantje so se tako prvič preizkusili na turnirju v odbojki. Odrezali so se več kot odlično. S svojo spretnostjo in požrtvovalnostjo so premagali ekipo iz Brestanice in Rake. Premoč so morali prepustiti le učencem iz Osnovne šole Kostanjevice na Krki. Z dobro predstavo so si priborili nastop na področnem tekmovanju.

Našim tekmovalcem in tekmovalkam iskreno čestitamo!

Špela Poznič