Ob obletnici naše šole je šestošolka Brina Cedilnik pripravila prav posebno predstavitev naše šole v angleškem jeziku. Za vse, ki si predstavitve niste ogledali v četrtek, ko smo na šoli praznovali, objavljamo njen video.

Andreja Rihter

KVIZ OB OBLETNICI NAŠE ŠOLE

Ob častitljivem jubileju naše šole smo učiteljice tujih jezikov za obiskovalce razstave ob dnevu šole  pripravile poseben izziv. Če se še niste preizkusili v kvizu o poznavanju zgodovine naše šole, lahko to storite v enem izmed petih jezikov. Veliko uspeha pri reševanju!

Učiteljice tujih jezikov