Spoštovana gospa ravnateljica,

Vam, vsem zaposlenim na šoli ter učencem OŠ Jurija Dalmatina Krško, voščim vse najlepše ob 50-letnici šole. Vsem želim, da bo to leto potekalo brez šole na daljavo, da bomo vsi sodelovali in si pomagali in da smo dobre volje!

Mia Dimec, 5. č

Spoštovana gospa ravnateljica,

Vam, vsem zaposlenim na šoli ter učencem naše šole, voščim vse najlepše ob 50-letnici šole. Vsem želim, da se bodo vsi učenci in učitelji v šolskih letih imeli lepo še naprej. Vsi smo si vedno pomagali in vedno smo bili prijazni drug do drugega. Želim, da bo še naprej tako.

Alen Keber, 5. č

… Tako so v 5. č razredu nastala voščila ob obletnici naše šole. Učenci so pri uri likovne umetnosti izdelali voščila, pri uri slovenščine pa voščila zapisali. Pri delu so se vsi učenci zelo potrudili in so nastala čudovita voščila. Vse skupaj smo dali v ovojnico ter naslovili na našo šolo.

Učiteljica Svetlana