V sredo, 9. 2. 2022, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše dečke. Naši fantje so dosegli 4. mesto. Pomerili so se proti odbojkarjem iz Tržišča, Radeč, Brežic in Globokega. Tretje mesto se jim je za las izmuznilo, vsekakor pa sta bili v ospredju ekipi iz Globokega in Brežic. Na fante smo lahko ponosni, saj so prvi učenci na naši šoli, ki so se udeležili tekmovanja v odbojki. Pridno so trenirali in se borili po svojih najboljših močeh. Deklice pa so se v polni sestavi, v četrtek, 10. 2. 2022, udeležile področnega tekmovanja v Brežicah. Pokazale so vso svoje znanje, odločnost in borbenost. Zmagale so tri tekme, finalni dvoboj pa proti ekipi Brežic izgubile. Tako so osvojile odlično 2. mesto.

Vsem odbojkarjem in odbojkaricam, iskrene čestitke.

Vodja ekip: Špela Poznič